››› Про нас

Українська фірма «Терракота» - виробник пічного кахлю, а також кахлевих печей, кухонних печей «лежанок», та камінів.

Представником фірми є салон-магазин «Каміни» який розташований в місті Коломия, вул. Театральна, 7.

Свій розвиток в сфері кераміки фірма розпочала ще в 1993 році.

Діяльність підприємства включає виробництво пічного кахлю для теплоакумулюючих печей, кухонь-лежанок та камінів. Виготовляються також різноманітні декоративні керамічні вставки, які повністю вдосконалюють зовнішній вигляд печей та камінів.


››› Трішки історії

Кахель, кахлі (від нім. Kachel), - керамічні плитки для облицювання печей та камінів. Переважно мають плоску прямокутну форму, зі зворотної сторони - виїмка у вигляді відкритої коробки для кріплення до кладки з лицьової сторони бувають рельєфними, гладкими та глазурованими. Окрім плоских виробляють кутові та карнизні кахлі.

Кахельні печі та каміни все більше здобувають популярність в Європі. До прикладу у Фінляндії вони користуються великим успіхом. І в Новому Світі вже понад 20 років постійно зростає попит на кімнатні печі (як традиційні так і з широкою відкритою топкою та прямим димоходом).

Випалювання, формування та глазурування кахлю має дуже складну технологію.

Кахлеві печі поділяються на два типа – калориферні та акумулюючі тепло. Найбільш здорове тепло (окрім сонячного) віддають акумулюючі печі. Вони випромінюють так зване променисте тепло, яке завдяки природній циркуляції кімнатного повітря і тепловіддачі пічної поверхні створює оптимальні пропорції повітряного обміну, які найбільш корисні для людини. На відміну від інших отоплювальних приборів вони є цілком безпечні схильних до алергії чи астми людей. КПД сучасних акумулюючи печей вище 90%. Ці печі найбільш придатні для довготривалого опалення.

За спостереженнями психологів кахельні печі є сильними природними центрами тяжіння.

Знаходячись в приміщенні де знаходиться піч, людина відчуває сильне бажання підійти і доторкнутися до кахлю.

І останнє. На відміну від других облицювальних матеріалів для камінів та печей (мармуру, граніту, дерева, пісчаника) кахель дає вам величезний обсяг вибору форм та відтінків. Це дозволяє виконати кахельне облицювання в різному стилі та вписати в різні типи інтер'єру.